Členství FK

Staňte se členem filmového klubu! Zajímáte se o kvalitní snímky a chcete se své zálibě věnovat pravidelně? Filmový klub může být základnou pro rozvíjení vašeho koníčku.

Kino Sokol je dlouholetým členem Asociace českých filmových klubů (AČFK). I vy se můžete stát jejími členy zakoupením přenosného průkazu. Na základě předložení členské průkazky můžete vstupenku na představení filmového klubu zakoupit za zvýhodněnou cenu (sleva 20 Kč). Jako člen klubu získáte i slevu ze vstupného na zajímavé filmové semináře a festivaly nejen u nás, ale i na Slovensku a v Polsku. Členský průkaz je platný ve všech filmových klubech po celý rok 2023 (v ČR i SR). Opravňuje také ke slevám na vybraných divadelních akcích včetně zlevněné akreditace na Letní filmovou školu Uherské Hradiště. Aktuální seznam akcí najdete na webu: www.acfk.cz

Výhody členství:

  • Stanete se členem vašeho filmového klubu, tedy komunity lidí, kteří milují dobré filmy a rádi o nich diskutují.
  • Na projekce jakéhokoli filmového klubu v České republice uplatníte slevu. Cena průkazu se vám tak vrátí třeba již po třech filmech.
  • Slevu získáte i na filmových seminářích a akcích pořádaných filmovými kluby včetně vrcholné akce všech klubistů – Letní filmové školy Uherské Hradiště.
  • Vstupenku zdarma k jedné zakoupené získáte v HaDivadle.
  • Být členem filmového klubu se vám zkrátka vyplatí.

Průkazy filmového klubu jsou k zakoupení v pokladně kina. Cena průkazu na rok 2024 je 70 Kč. Platnost průkazu je 1 rok a je nepřenosný na jinou osobu.

 

Fotogalerie